Ďakujem vám za priazeň, ak sa ma chcete niečo opýtať, napíšte mi prosím, veľmi rada odpoviem.


OBJEDNANIE TOVARU
Vecičky, ktoré vám ponúkam, si môžete objednať prostredníctvom môjho e-shopu. Podmienkou pre naplnenie platnosti vašej objednávky je vyplnenie všetkých požadovaných údajov uvedených v objednávkovom formulári. Predmetom objednávky je len tovar uvedený v objednávke. Záväzným potvrdením objednávky je kupujúci uzrozumený s celkovou cenou objednávky. Objednávka je zvyčajne potvrdená hneď, najneskôr do 24 hod. Kupujúci je o potvrdení informovaný e-mailom.

PLATBA ZA TOVAR
Uprednostňujem bezhotovostnú platbu prevodom na účet alebo kartou. Podklady pre platbu kupujúci obdrží e-mailom pri potvrdení objednávky. Platba by mala byť uhradená do 7 dní od potvrdenia objednávky, pričom je vždy potrebné uviesť variabilný symbol. Potvrdenie o prijatí platby obdrží kupujúci e-mailom najneskôr do 24 hod.

DODANIE TOVARU
Elektronické dokumenty/návody pdf – sú odosielané do 24 hod. po prijatí platby na e-mail uvedený v objednávke (príp. vnútornou Sashe a Fler poštou).
Hotové výrobky sú zasielané na adresu kupujúceho uvedenú v objednávke v termíne, ktorý je uvedený v objednávke. O odoslaní objednávky je kupujúci informovaný e-mailom.

ZÁRUKA
Elektronické dokumenty/návody pdf – na tento tovar nie je možné uplatniť nárok na vrátenie peňazí a tovaru, dokument sa nedá vrátiť späť. V prípade, že niečomu nerozumiete, napíšte mi prosím, rada vám pomôžem.
Hotové výrobky – predávané veci sú bez závad, ak sa vyskytne nejaký problém, kontaktujte ma, aby sme sa dohodli na postupe (výmena veci, oprava veci, poskytnutie zľavy, vrátenie tovaru a peňazí).

AUTORSKÉ PRÁVO
Všetky výrobky a fotografie na mojej stránke sú mojim duševným vlastníctvom, podliehajú autorskému zákonu. Autorské návody sú určené na osobné použitie, ich šírenie a komerčné použitie je zakázané.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Kupujúci súhlasí so spracovaním týchto osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska, e-mailová adresa a telefónne číslo za účelom zrealizovania kúpy a zasielania informácií.