Zo srdca vás vítam :)

Výrobky, ktoré nájdete v mojom obchode, sú originálne a nikde inde ich nedostanete. Vynikajú tým, že sú robené ručne podľa mojich postupov. Snažím sa, aby boli zároveň užitočné i pekné.

Sú to tvoritašky (projektové tašky na pletenie, háčkovaie a iné tvorenie), háčkované doplnky a návody na háčkovanie.

Som vyštudovaná učiteľka z presvedčenia, toto povolanie ma baví. No po zložitejšom procese handmade tvorba zvíťazila. Učiteľské miesto som opustila (detí mám našťastie doma i v okolí dostatok) a založila si živnosť.

Všetky výrobky z môjho obchodu sú súčasťou môjho/nášho domova. Prvé modely vznikli tu, používam ich ja alebo moja rodina. Vyrobila som ich preto, že boli potrebné, sú nám užitočné a tešíme sa z nich. Veci robím tak, ako som sa to naučila v mojej rodine: precízne a s láskou. Vyrastala som v tvorivom ovzduší. Naša starká šila kroje, bola majsterkou vo vyšívaní a štrikovaní. Starký ako liptovský bača spracovával kožu (široké opasky, pastierske kapsy) a vyrezával z dreva tradičné črpáky. Mama je krajčírka, takže rôzne látky, nápady, strihanie, vrčanie stroja a žehliaca doska nás dennodenne sprevádzali. :D Silný gén tvorivosti však v sebe má celá široká rodina. Spomínam ju tu aj preto, že spolu s Pánom Bohom sú pre mňa úplnou podstatou.

Venujem sa najmä háčkovaniu, paradoxne jediná z rodiny. Vyrábam rôzne odevy a doplnky. Tvorím tiež podrobné návody na ich zhotovenie. Hotový návod má elektronickú podobu ako dokument pdf, ktorý si po stiahnutí môžete vytlačiť. Pre šikulky šijem tvoritašky na háčkovanie, pletenie a pod. Postupne sa zlepšujem aj vo fotografii, keďže si všetko fotím sama. Tiež rada pletiem a dúfam, že sa to časom odrazí aj v mojom obchode. Som milovníčkou folklóru. Keď bývate v rázovitej liptovskej dedine, inak sa to ani nedá ;) Mám rada jednoduchosť, a zároveň zaujímavé detaily i rôzne finty. 

Ďakujem, že ste ku mne nazreli a nech sa páči, popozerajte sa ďalej, moje vecičky na to čakajú! Čokoľvek sa chcete opýtať, napíšte mi, veľmi rada odpoviem. :)

Ivana Jacková - tvorIVKA

Môžete mi napísať cez kontaktný formulár.

Nájdete ma tiež na SASHE.SK a FLER.CZ, kde sú viditeľné hodnotenia zákazníkov.

Sledujte ma na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Pinterest a Youtube - kliknite na ikonky vľavo hore.

Zostať v kontakte